Sepetim
0 ürünSepetiniz boş
Ürünleri Keşfet
Büyüt
1/5
İşlemci (CPU)
3rd Gen Intel® Xeon® Scalable Processors (Ice Lake, 235W TDP) 2 x Socket P+ (LGA 4189)
Bellek (RAM)
DDR4 3200 MHz RDIMM / LRDIMM / 3DS LRDIMM
Sabit Disk (SSD)
2 x 2.5" Hot-Swap (SATA / NVMe / SAS opsiyonel)
Ekran Kartı (GPU)
-
Network
2 x 1GbE RJ45 (Intel® I350-AM2)
Power
1+1 Redundant 1600W 80 PLUS Platinum
| Radius Nervus 2U 8x2.5”/3.5” Şasi | |
|---|---|
| Islemci (CPU) | 3rd Gen Intel® Xeon® Scalable Processors (Ice Lake, 235W TDP) |
| Toplam CPU Core | CPU modeline göre değişir (2 x Xeon Scalable) |
| Bellek (RAM) | DDR4 3200 MHz RDIMM / LRDIMM / 3DS LRDIMM Maksimum 2048 GB (16 DIMM, 8 kanal / CPU) 128GB / 64GB / 32GB / 16GB modül seçenekleri |
| Boot Disk | Opsiyonel M.2 NVMe (Gen4 x4, 22110 destekli) |
| Sasi HDD/SSD | 8 x 2.5" Hot-Plug SATA SSD/HDD-U3 NVME |
| Network Karti | 2 x 1 GbE RJ45 Ethernet |
| Power Supply | 2 x 1.600 Watt Titanium Power Supply (Redundant) with C19 Connector and Power Cable |
| Yonetim | ASMB10-iKVM (out-of-band/BMC AST2600) |
| Optik | DRV Jblack 9.5mm DVD SM HF SATA PPRD |
| Orjinal | 2 YIL Servis Merkezinde Yedek Parça Garantisi |
